Warning: Undefined array key "default-pagetitle-color" in /data/web/virtuals/99615/virtual/www/domains/centrum-andilek.cz/wp-content/themes/superowly/includes/templates-hooks.php on line 118

Náš skvělý patron a podporovatel. Pravidelně moderuje benefiční akci Orient show a provázel otevřením prostor centra Andílek v Poštovní ulici v Železním Brodě.

Karel Zima (* 13. prosince 1971 Liberec) je český herec v současnosti na volné noze. Jeho jediné angažmá bylo v divadle Drak v Hradci Králové. V současnosti hraje ve filmech, televizních seriálech a také v zahraničních reklamách.

Je členem týmu Real TOP Praha, v jehož dresu se zúčastňuje charitativních zápasů a akcí.

Jeho v současné době již bývalá manželka je stálou herečkou Divadla v Dlouhé, s ní má dvě děti (Agáta a Jonáš), které rovněž mají zkušenosti s divadlem, filmem i televizí. Mezi jeho zájmy patří hry všeho druhu, badminton, stolní tenis, bowling, rybaření a vaření. V roce 2018 zachránil život kamarádovi tím, že mu daroval ledvinu.

 

 

SPONZOR MARKY SPORT

dalším našim významným podporovatelem je firma Marky sport, která nám vytvořila trička přímo pro nás s logem Andílka.

Odkaz na firmu zde – https://www.markysport.cz/

OZON.CZ

Dalším našim skvělým podporovatelem je firma ozon.cz  – v této nelehké Covidové době nám firma pomohla s tím, že nám darovala Ozonový přístroj a vak. Pomáhá nám to především v ochraně před nákazou, a k tomu aby se u nás maminky s dětmi cítily lépe !

www.ozon.cz

Děkujeme.