Warning: Undefined array key "default-pagetitle-color" in /data/web/virtuals/99615/virtual/www/domains/centrum-andilek.cz/wp-content/themes/superowly/includes/templates-hooks.php on line 118

Strollering® – Mateřská v pohybu

Rozhodli jsme se Strollering otevřít i u nás v Železném Brodě  a rozhýbat tak maminky na mateřské.

A KDY CVIČÍME?

KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 9.30-11.00 HODIN (SRAZ U hasičského HŘIŠTĚ)

CO S SEBOU?

KOČÁREK S DÍTKEM, PITÍ, VĚCI POTŘEBNÉ PRO MIMINKO, ABY BYLO V POHODLÍ A NIC MU NECHYBĚLO A HLAVNĚ DOBROU NÁLADU.

 

POZOR! PRVNÍ LEKCE JE ZDARMA. KAŽDÁ DALŠÍ LEKCE ZA 50,-

LEKCE JSOU NA PŘIHLÁŠENÍ – MAXIMÁLNÍ POČET MAMINEK JE 8 – PROSÍM POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM HLAŠTĚ SE ZDE: helena.simmova@strollering.cz

LEKCE VEDE VYŠKOLENÁ LEKTORKA HELENA SIMMOVÁ S MALÝM KUBÍKEM

 


Strollering® je outdoorové cvičení na čerstvém vzduchu, jehož základem je sportovní  dynamická chůze s kočárkem, která je odborníky považována za nejpřirozenější a nejefektivnější druh pohybu a o to více právě pro maminky po porodu. Správně provedená sportovní chůze dokáže opravdu zázraky.

Strollering® efektivně kombinuje sportovní chůzi s kočárkem s kardio-cviky a posilovacími cviky, které jsou úzce zaměřené na problematické partie většiny žen. Je zde tedy řeč o zpevnění břicha, hýždí, stehen a paží. Strollering® je zkrátka jedinečný druh cvičení, u kterého maminka může hubnout, zpevňovat své tělo a to vše za přítomnosti svého děťátka v kočárku či na odrážedle.

A Strollering® má další nesporné výhody – tím, jak maminka s sebou bere miminko na lekce, nejenže nemusí shánět hlídání, ale již od útlého dětství mu jde příkladem.  Děti tak vnímají,  že hýbat se je normální a sport patří mezi každodenní běžné činnosti.

Pro velikou část maminek se Strollering® stane i určitým způsobem psycho hygieny. Žena na mateřské dovolené má ze sebe již po pár lekcích nejen lepší pocit, že pro sebe něco dělá, ale také má možnost navazovat kontakty i s jinými maminkami s podobným laděním. Cítí se lépe, vypadá lépe a je prostě celkově spokojenější.