Warning: Undefined array key "default-pagetitle-color" in /data/web/virtuals/99615/virtual/www/domains/centrum-andilek.cz/wp-content/themes/superowly/includes/templates-hooks.php on line 107
10. 4. 2016 se v Železném Brodě konala první akce Rodinného centra Andílek ZÁVODY KOČÁRKŮ. Akce se i přes nepříznivé počasí s troškou děště povedla a moc se nám s vámi líbilo:-) Celkem závodilo 18 skvělých závodníků. 1x v kategorii rodina, 1x kategorie kola,2x kategorie dětský kočárek, 6x odrážedla, 4x maminky s kočárky,4x retro kočárky. […]

10. 4. 2016 se v Železném Brodě konala první akce Rodinného centra Andílek ZÁVODY KOČÁRKŮ.
Akce se i přes nepříznivé počasí s troškou děště povedla a moc se nám s vámi líbilo:-) Celkem závodilo 18 skvělých závodníků.

1x v kategorii rodina, 1x kategorie kola,2x kategorie dětský kočárek, 6x odrážedla, 4x maminky s kočárky,4x retro kočárky. U stánku s tvořivou dílničkou jste si mohli vyrobit něco krásného domů, shlédnout vystoupení Orientálních tanečnic LuLu-slečny, které tancují pod vedením Heleny Čihulkové v DDM Mozaika a nakonec jsme si všichni společně zasportovali a užili Zumbu s Terkou:-)
Děkujeme všem stánkům, kteří přijeli obohatit naše chuťové buňky – Kavárna Floriánka, Uzeniny Rydval, Cukrová vata, koláče…

Děkuji také všem sponzorům, kteří podpořili tuto akci – Tf net, Eliška Matěchová-čokoládové pokušení, Iveta Čihulková, Rakytníček, ČSMSS, Radio RCL, Country radio, Město Železný Brod, Milla Minies, František Matějka.

Také děkujeme panu Hlubučkovi za zapůjčení aparatury, SDH Železný Brod za zapůjčení stanů a praporků, ZŠ Školní 700 za propůjčení sportovního arealu za školou.

Děkujeme spolku Trávnice za skvělou spolupráci a těšíme se až spolu zase něco zorganizujeme společně!
Celé odpoledne je zaznamenáno ve fotografiich více zde – http://rc-andilek.rajce.idnes.cz/Zavody_kocarku_10.4.2016/ a nebo zde www.chvalda.cz (děkujeme fotografovi Davidu Chvalinovi) a také ve videu – https://www.youtube.com/watch?v=BbWx7uHdvXY&feature=youtu.be (děkujeme kameramanovi Martinu Ertlovi)

A hlavně děkujeme všem vám co jste přišli, a pro ty co to kvůli špatnému pošasí vzdali či jim to nevyšlo nezoufejte-určitě budeme pro vás připravovat ještě spoustu krasných akcí:-)
Těšíme se pět na příští rok kdy si doufám zazavodíme spolu se sluníčkem:-)

13012790_628604427296800_4205862590884750547_n

 


Warning: Undefined array key "single-post-related" in /data/web/virtuals/99615/virtual/www/domains/centrum-andilek.cz/wp-content/themes/superowly/single.php on line 99

Comment (1)

  • Mr WordPress
    Mr WordPress

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Comments are closed.

Comments are closed.